Kurzy angličtiny Praha

Výuka angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha

Jazykové školy v Praze nabízejí kurzy angličtiny určené jak pro jednotlivce, tak pro skupiny nebo speciálně zaměřené kurzy angličtiny jako např. kurzy obchodní angličtiny.

Nenabízí jazyková škola ve Vaší části Prahy kurz angličtiny zaměřený na oblast, kterou byste chtěli využít pro svou práci nebo studium? Nevadí! Vyzkoušejte kurzy angličtiny u jazykové školy Berlitz Praha!

Jak se liší výuka angličtiny, kterou nabízí klasická jazyková škola od kurzů angličtiny, které nabízí vzdělávací centrum Berlitz Praha? Na rozdíl od kurzů jazyků běžné jazykové školy kurzy angličtiny vedené metodou Berlitz jsou přizpůsobené potřebám klienta.

DEMO lekce01

 

Jazyková škola Praha Berlitz nabízí tyto kurzy angličtiny:

 • Soukromé kurzy angličtiny Praha

  Líbí se Vám spíše výuka angličtiny, při které máte lektora celou hodinu jen sami pro sebe? Oblíbili jste si spíše lekce angličtiny, během kterých se nemůžete schovat v anonymním davu a musíte podat 100% výkon? Pak právě Vám je určena individuální výuka angličtiny.

 • Skupinové lekce angličtiny Praha

  Kurzy angličtiny ve skupině čítající 2 - 10 studentů, v sobě spojuje celou řadu výhod: studenti se navzájem motivují k lepším výkonům, potkávají se s novými lidmi a ušetří peníze za studium angličtiny! Kurzy angličtiny pro dva jsou ideální volbou pro partnery a přátele, kteří se chtějí učit anglický jazyk, a ušetřit 50%. Skupinové kurzy angličtiny nabízíme v rámci firemních jazykových kurzů a polosoukromých jazykových lekcí.

 • Firemní kurzy angličtiny Praha

  Jazyková škola Praha Berlitz nabízí kurzy angličtiny šité na míru jednotlivým firmám. Ať už potřebujete, aby se Vaši zaměstnanci zdokonalili v odborné angličtině typické pro Váš obor podnikání, nebo jim chcete nabídnout kurzy obchodní angličtiny jako zaměstnanecký benefit, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Výuka angličtiny může probíhat pod vedením zkušených lektorů Berlitz u Vás ve firmě nebo jazykové škole Berlitz v Praze. Rozvrh hodin angličtiny zcela přizpůsobíme pracovnímu rozvrhu Vašich zaměstnanců a manažerů.

 • Online kurzy angličtiny

  Nechcete pravidelně docházet do jazykové školy nebo nejste z Prahy? Online lekce angličtiny Vám umožní učit se angličtinu kdykoliv a kdekoliv, třeba z pohodlí Vašeho domova či kanceláře, stačí vám jen připojení k Internetu.

 • Lekce angličtiny po telefonu

  Také telefonické kurzy angličtiny uvítají klienti, kteří se chtějí učit anglicky v libovolném čase na libovolném místě, třeba si výukou angličtiny krátit cestu domů vlakem z práce či školy.

Zaujaly Vás kurzy angličtiny Berlitz?

Kontaktujte nás! Zodpovíme veškeré Vaše dotazy a vypracujeme pro Vás cenovou nabídku.