Kurzy francouzštiny Praha

Francouzština je krásný jazyk. Pokud je znalost francouzštiny vaším cílem, pak jste na našich stránkách správně.

Jazyková škola Berlitz působí v oblasti výuky jazyků více jak 135 let. Za dobu své existence vypracovala spolehlivou výukovou metodu Berlitz Method®, díky které se francouzsky naučíte snadno a za velmi krátkou dobu.

Výuková metoda Berlitz spočívá v neustálé a výhradní konverzaci ve zvoleném jazyce. Dokážeme vás naučit francouzsky mluvit i myslet. Díky našim zkušeným lektorům ztratíte zábrany v komunikaci, osvojíte si snadno gramatiku a navíc budete probírat témata, která si sami zvolíte a která vás zajímají.

Jazyková škola Berlitz nabízí tyto kurzy francouzštiny:

  • Individuální kurzy francouzštiny - letor se po celou hodinu věnuje pouze vám. Hodiny jsou koncipovány tak, abyste se dozvěděli a procvičili situace, které nejvíce potřebujete pro své povolání či osobní život. Pokrok je mnohem výraznější a rychlejší.
  • Firemní skupinové kurzy francouzštiny - ideální benefit pro všechny zaměstnance. V rámci skupiny funguje vzájemná motivace. Navíc se lektor přizpůsobí požadavkům vaší firmy, a to jak ve výběru témat, tak i časem. Výuka může probíhat u nás v jazykové škole nebo může lektor docházet přímo do vaší firmy.
  • Firemní individuální kurzy francouzštiny - soukromé kurzy vhodné pro manažery nebo zaměstnance, kteří upřednostňují individuální přístup.
  • Online kurzy francouzštiny - pro všechny, kteří nemají čas na klasickou výuku francouzštiny, je vhodný online kurz francouzštiny. Můžete studovat kdykoliv a kdekoliv. Vše, co budete k výuce potřebovat, je připojení k internetu.
  • Telefonní kurzy francouzštiny - k vylepšování vašich konverzačních schopností jistě přispěje telefonní kurz. Konverzaci s rodilým mluvčím můžete procvičovat třeba z kanceláře nebo obývacího pokoje.

Navštivte nás a zúčastněte se zdarma ukázkové hodiny francouzštiny. Návštěvou ukázkové lekce se k ničemu nezavazujete.

Kontaktujte své nejbližší centrum Berlitz v Praze +420 273 136 015 nebo emailem .