Kurzy němčiny Praha

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí variabilní kurzy němčiny. Díky dlouholetým zkušenostem a osvědčené metodě výuky sami brzy zjpistíte, jak snadná, zábavná a rychlá může výuka jazyků být.

Jazyková škola Praha nabízí:

Soukromé lekce němčiny - Individuální kurzy němčiny ve kterých oceníte především to, že se po celou dobu výuky lektor věnuje výhradně vám. Rychlost a intenzita výuky je tak podstatně vyšší než u klasických jazykových kurzů.

Skupinové lekce němčiny - Skupinové kurzy němčiny vám přinášejí nejen možnost poznat nové lidi a navázat nové vztahy, ale i možnost vzájemné motivace a tím pádem i lepších výsledků při osvojování německého jazyka.
Kromě skupinové výuky si můžete vybrat také kurzy němčiny pro dva. Tento kurz je vhodný například pro partnery, přátele či kolegy, kteří tak získají polosoukromé lekce za mnohem příznivější cenu.

Firemní lekce němčiny - Naše jazyková škola si zakládá na individuálním přístupu. Pro firmy jsme schopni navrhnout speciální jazykové kurzy, tak aby splňovaly požadavky firmy. Obsah lekcí přizpůsobíme profesnímu zaměření firmy, aby byl přínos pro zaměstnance co největší. Termín i čas navrhneme tak, aby vyhovoval všem účastníkům lekcí. Firemní kurzy němčiny se mohou konat jak ve školicím centru, v prostorách naší jazykové školy či přímo u vás ve firmě. 

Online lekce němčiny - Tento způsob výuky němčiny přes internet ocení především velmi zaneprázdnění lidé, kteří nemají čas docházet na klasické kurzy němčiny do jazykové školy. K výuce vám postačí pouze připojení k internetu a studovat tak budete moci například ve vlaku cestou z práce nebo z pohodlí vašeho domova.

Telefonní kurzy němčiny - K procvičení německé konverzace jsou ideální kurzy němčiny po telefonu. S lektorem se předem domluvíte na ideálním čase a výuka pak může probíhat pomocí telefonu s pevným připojením.

Zajímat by vás mohli také naše kombinované kurzy němčiny - Telefonní lekce ve spojení s online výukou němčiny.

S dalšími dotazy nebo pro objednání některého jazykového kurzy kontaktujte naše pražské Jazykové centrum Berlitz na telefon +420 273 136 015.