Novinky

26 čvc

Léto je pro většinu lidí časem zasloužených dovolených. Ale právě pro Vás to může být to správné období, kdy se intenzivně vrhnete na studium jazyků a dosáhnete výrazného zlepšení. Naše jazykové kurzy Summer Immersion nabízí vynikající možnost, jak vytouženého pokroku dosáhnout.

VÍCE INFO
20 čvn

S francouzským jazykem se setkáte nejen při cestách do Francie a dalších frankofonních zemí, ale i v obchodním světě. A nejedná se zdaleka jen o módu a gastronomii. Věděli jste, že Francie je pátou největší obchodní mocností světa a francouzsky mluví víc než 200 miliónů lidí na pěti kontinentech? V Berlitz jazykové škole Vám pomůžeme naučit se francouzsky od základů nebo se v tomto jazyce zdokonalit.

VÍCE INFO
22 kvě

Proč zvolit jazykový kurz v Berlitz? Díky použití metod prožitku a interakce naučíme cizímu jazyku úplně každého. Naši lektoři jsou vždy rodilí nebo bilingvní mluvčí, takže se Vám vryje pod kůži správná výslovnost a lépe porozumíte i slyšenému projevu. Výuku přizpůsobíme Vašim individuálním požadavkům.

VÍCE INFO
14 dub

Zvažujete-li začít se studiem italštiny, podívejte se na nabídku individuálních kurzů jazykové školy Berlitz. Nyní máte možnost přihlásit se na prvních 10 lekcí za výhodnou cenu a získat i přístup do online výukové platformy cizích jazyků.

VÍCE INFO