Akční nabídka - letní tábor s angličtinou pro děti

on 17 únor 2017
Vytvořeno: 17 únor 2017

Letní anglický tábor na statku Břežany je možné rezervovat ve dvou termínech. Využijte možnosti spojit příjemné s užitečným a zajistěte dětem letní týden plný zábavy s kvalitními lektory - rodilými mluvčími. Tábor je vhodný pro všechny úrovně znalosti angličtiny, včetně začátečníků.

Statek Břežany

Objekt zrekonstruovaného rodinného statku se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Rakovník (70 km od Prahy, 42 km od Plzně).
Všechny vnitřní prostory statku jsou nekuřácké a během anglického tábora je objekt rezervován jen pro jeho účastníky. Na statku je celkem 12 pokojů se samostatným sociálním zařízením. Prostory pro výuku jsou jak v interiéru, tak v exteriéru.

Termíny pro rok 2017

•    15. 7. – 22. 7. 2017
•    12. 8. – 19. 8. 2017

Živá angličtina

Účastníci tábora jsou v kontaktu s angličtinou prakticky po celý den. Rodilí mluvčí vedou nejen hodiny výuky, které se konají dopoledne, ale také organizují odpolední a večerní aktivity, které jsou vyplněny sportem, kreativní činností, výlety, soutěžemi a zábavou. Děti si tak angličtinu přirozeně zažijí. Důraz je kladen na aktivní komunikaci formou interakce, hry a pohybu.

Podívejte se na harmonogram dne na letním anglickém táboře Berlitz. Zde je učení hrou, takže se děti baví tancem, zpěvem, výtvarnou činností a sportem a u toho všeho se ještě učí angličtinu.

REZERVACE A FIRST MINUTE NABÍDKA

Přihlaste se včas a ušetřete 1 111 Kč!
Pro first minute rezervaci nás kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015, prostřednictvím formuláře nebo využijte možnost objednání Berlitz tábora s angličtinou přes e-shop.