Celoroční jazykové kurzy v Praze nyní se slevou 31 %

on 22 květen 2017
Vytvořeno: 22 květen 2017

Proč zvolit jazykový kurz v Berlitz? Díky použití metod prožitku a interakce naučíme cizímu jazyku úplně každého. Naši lektoři jsou vždy rodilí nebo bilingvní mluvčí, takže se Vám vryje pod kůži správná výslovnost a lépe porozumíte i slyšenému projevu. Výuku přizpůsobíme Vašim individuálním požadavkům.

Rychlý pokrok úrovně znalosti jazyka

Propracujete se z úrovně začátečníka k plynulé konverzaci za pouhý jeden rok! Díky výukové metodě Berlitz, která je založena na aktivním mluvení, se slovní zásoba i gramatika snáze zapamatují a jejich správné použití se pro studenta stává více a více intuitivním.

AKČNÍ NABÍDKA

Využijte speciální jarní nabídky a ušetřete na celoročním kurzovném. Začít navštěvovat kurz je možné kdykoliv během roku.

Vyberte si z nabídky soukromých jazykových kurzů Berlitz a při objednání celoročního studia ušetřete 31 % z ceny intenzivního jazykového kurzu. Jedná se o 160 lekcí živé výuky v Berlitz Praha, lekce můžete libovolně intenzivně vybírat během jednoho roku.
Za předpokladu, že budete studovat 2x90 minut týdně, pokročíte za pouhý rok o celé 4 jazykové úrovně Berlitz.

Soukromé kurzy

Při individuálních jazykových kurzech máte lektora jen pro sebe. Výuka je o to intenzivnější a je jen na Vás, jaké tempo studia a intenzitu výuky si zvolíte. Rozvrh i obsah lekcí Vám bude maximálně přizpůsoben. Stejně tak je možné dohodnout místo konání lekcí dle Vašich potřeb a možností.

Chcete si vyzkoušet výuku jazyků metodou Berlitz?

Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si zkušební lekci zdarma! Za 45 minut si vyzkoušíte, jak probíhají jazykové kurzy vedené rodilým mluvčím unikátní metodou Berlitz. Zajímají Vás detaily? Napište nám. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a sdělíme Vám podrobnosti o cenách.