Naučte se italsky s kurzem Warm Up + online kurzem CyberTeachers Coach

on 14 duben 2017
Vytvořeno: 14 duben 2017

Zvažujete-li začít se studiem italštiny, podívejte se na nabídku individuálních kurzů jazykové školy Berlitz. Nyní máte možnost přihlásit se na prvních 10 lekcí za výhodnou cenu a získat i přístup do online výukové platformy cizích jazyků.

Individuální přístup

Soukromé kurzy italštiny jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Nemusíte se obávat různorodé skupinky, velkého počtu studentů ve skupině, či svého studu mluvit před ostatními. Během individuálních lekcí je lektor italštiny k dispozici po celou hodinu pouze Vám. Kvalitní lektor Vás dokáže zaujmout a motivovat. To je základ pro to, abyste se učili rádi a úspěšně.  

Warm Up

Vyzkoušejte revoluční metodu Berlitz® za akční cenu!
Kurz Warm Up nabízí 10 individuálních lekcí angličtiny, jejichž obsah i dobu konání přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.

CyberTeachers Coach

Berlitz CyberTeachers je on-line platforma pro výuku jazyků, s níž můžete studovat cizí jazyky, kdy a kde chcete 24 hodin denně. Během kurzu máte k dispozici 20 jazykových nástrojů jako například nástroj k urychlenému zapamatování, slovník, překladač, trenažér výslovnosti, kontrolu pravopisu, modelové situace atd. K podpůrným médiím patří zábavné podcasty, videa, e-mail a další.

JARNÍ AKCE

Studujte italštinu s kurzy Warm Up a CyberTeachers Coach za výhodnou cenu 9.995,-Kč! Akce platí do konce května.

ZAUJALA VÁS NAŠE JARNÍ NABÍDKA?

Kontaktujte nás pro podrobnosti k jednotlivým kurzům. Uděláme si na Vás čas, v klidu probereme individuální potřeby a možnosti a pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu právě pro Vás.

PROHLÉDNĚTE SI KOMPLETNÍ AKČNÍ NABÍDKU VZDĚLÁVACÍHO CENTRA BERLITZ.