Online výuka jazyků akční podzim v Berlitz Praha

on 16 listopad 2016
Vytvořeno: 12 listopad 2016

Díky neuvěřitelnému pokroku v oblasti techniky jsme v současnosti všichni ve spojení prostřednictvím internetu a objevujeme jeho neomezené možnosti. Jedné z nich jsme se v Berlitz Praha rozhodli využít, a proto jsme zde pro Vás s nabídkou online jazykových kurzů. Objevte i Vy výhody virtuálního studia a zdokonalte se v některém z nejběžnějších světových jazyků s naší unikátní platformou CyberTeachers. Během listopadu navíc při nákupu licence výrazně ušetříte!

 

online vyuka jazyku akcni podzim v berlitz prahaMnohým z nás naše pracovní a životní tempo neumožňuje pravidelnou docházku do jazykových kurzů, ačkoliv bychom se rádi v cizím jazyce zdokonalili, nebo se naučili zcela nový. Právě proto je zde chytrá aplikace od jazykového centra Berlitz Praha, která bude Vaším soukromým lektorem na každém kroku – studovat tedy můžete během cesty do práce, na dovolené nebo v pohodlí Vašeho domova. Jedinou podmínkou je připojení k internetu a Vaše odhodlání!

Výhody studia online

  • Časová flexibilita
  • Personalizovaný obsah
  • Pro začátečníky i pokročilé
  • Tempo přizpůsobené Vašim potřebám
  • Možnost přesně monitorovat Váš pokrok
  • Individuální zpětná vazba
  • Finanční úspora oproti prezenčním kurzům
  • Intuitivní ovládání a přívětivé uživatelské prostředí
  • Aktuální obsah a nejnovější trendy

CyberTeachers – Váš osobní trenér

Naše učební platforma CyberTeachers je natolik sofistikovaná, že budete mít pocit, že je s Vámi Váš soukromý učitel. Díky inteligentním monitorovacím nástrojům budete mít přehled o Vašem postupu a sama aplikace se postará o to, aby tempo studia a volba slovní zásoby odpovídaly Vaším aktuálním schopnostem.

Studovat můžete angličtinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu a němčinu.

Dvacet nástrojů v rámci této platformy Vám pomůže procvičit a aktivovat slovní zásobu, zlepšit výslovnost a zdokonalit poslechové dovednosti. Budete mít k dispozici mnoho video materiálu, podcastů, zpráv ze světa a podkladů pro reálné konverzační situace.

K dispozici je Vám navíc rodilý mluvčí pro konzultaci jazykových otázek, a to pět dní v týdnu v daných časových intervalech.

Vybrat si můžete ze dvou verzí CyberTeachers: Coach a Live (pouze pro angličtinu – s možností připojit se k živé skupinové výuce v daný čas během dne).

Udělejte si radost ještě před Vánoci

a ušetřete při nákupu licence! V rámci naší podzimní nabídky pořídíte všechny licence CyberTeachers se slevou 50 %, takže můžete studovat už od 387 Kč / měsíc! Podívejte se na naši kompletní akční nabídku.

Kontaktujte nás

Rádi Vám poskytneme detailní informace o naší online výuce a postupu při aktivaci licence! Těšíme se na Vás na emailu a telefonním čísle 273 136 015.