Výuka cizího jazyka s kurzem Warm Up a bonusem zdarma

on 17 leden 2017
Vytvořeno: 17 leden 2017

Krátké zimní dny je možné využít opravdu plnohodnotně a efektivně. Jednou z možností je studium cizích jazyků, které nabízí jazykové centrum Berlitz Praha. Novoroční nadílka jazykového kurzu Warm Up Vám poskytne dostatek prostoru pro maximální posun ve Vašich jazykových znalostech.

Všechny nabízené jazyky vyučujeme originální výukovou metodou, díky které si jazyk osvojíte napořád!

Výuková metoda Berlitz

Výsledkem jedinečné výukové metody jsou úspěšní studenti. Metoda Berlitz je vyvíjena a zdokonalována více než 100 let. Hlavním pilíř této metody vychází mimo jiné také z psychologie a klade důraz na dlouhodobou paměť.

Velmi důležitým faktorem je při výuce cizích jazyku samotná komunikace, kdy si studenti osvojují jazykové návyky a jazyk následně používají zcela přirozeně. Velký důraz je kladen na aktivní zapojení každého studenta.

Warm Up – individuální jazykový kurz

Originální výukovou metodu Berlitz si vyzkoušíte u všech našich jazykových kurzů a výjimkou není ani intenzivní jazykový kurz Warm up! Deseti jazykovými lekcemi Vás bude provázet lektor z řad rodilých mluvčích.

Máte možnost výběru z široké nabídky cizích jazyků, mezi které patří angličtina, němčina, francouzština, ale také rumunština, chorvatština a mnoho dalších.

Konkrétní náplň, ale také časový rozvrh jazykového kurzu Warm Up je zcela přizpůsoben Vašim časovým možnostem. Navíc si můžete zvolit konkrétní téma, u kterého se chcete zdokonalit. Jazykový kurz Warm Up je vhodný pro všechny jazykové úrovně, tedy i pro úplné začátečníky.

Bonus navíc - CyberTeachers Coach

Jako bonus k intenzivnímu jazykovému kurzu Warm Up aktuálně získáte také přístup do on-line platformy CyberTeachers Coach na 3měsíce.

Našimi studenty velmi oblíbená on-line platforma Berlitz CyberTeachers je přístupná 24 hodin denně. Cizí jazyk tak můžete studovat dle Vašich časových možností, kdykoliv a prakticky odkudkoliv. Navíc obsah jazykových lekcí přizpůsobíme každému klientovi na míru.

Hlavní výhody naši studenti spatřují v maximální úspoře jejich času, flexibilitě a rychlému tempu výuky. Navíc je tato varianta studia jazyků vhodná pro všechny od začátečníků až po pokročilé studenty.

Máte zájem o jazykový kurz Warm Up s bonusem navíc?

Chcete se dozvědět více informací k jednotlivým jazykovým kurzům z novoroční nadílky? Kontaktujte nás telefonicky na čísle 273 136 015. Formou osobní konzultace Vám rádi zodpovíme všechny dotazy týkající se výuky Warm Up i CyberTeachers.