Zimní intenzivní jazykové kurzy

on 16 prosinec 2016
Vytvořeno: 16 prosinec 2016

Využijte krátké mrazivé dny naplno a efektivně při studiu cizích jazyků v zimních intenzivních kurzech jazykového centra Berlitz Praha! Přicházíme s nadílkou studijních programů Winter Immersion, které Vás za velmi krátkou dobu rozmluví a posunou o citelný kus výš ve Vašich jazykových znalostech. Zažijte na vlastní kůži naši originální učební metodu a naučte se cizí jazyk jednou provždy!

zimni intenzivni jazykove kurzyMetoda Berlitz

Úspěchy našich studentů jsou výsledkem propracovaného sytému výuky, který je vyvíjen po více než sto let. Unikátní metoda Berlitz vychází z nejnovějších poznatků v oblasti psychologie a aktivně pracuje s dlouhodobou pamětí. Při výuce sází na komunikaci, díky níž si studenti osvojují správné vzorce používání cizího jazyka a sami jej pak produkují přirozeně a intuitivně. Důraz se klade na aktivní účast studenta ve výuce – z velké části lekcí mluvíte právě Vy!

Špičkový tým

V jazykovém centru Berlitz Praha pracují pečlivě vybraní lektoři cizích jazyků, kteří mají příslušnou kvalifikaci, bohaté zkušenosti, a hlavně můžou nabídnout autentický jazyk – z většiny jsou to rodilí mluvčí, případně mluvčí bilingvní.

Winter Immersion

Velký pokrok za krátkou dobu, to je to, co by chtěl každý při studiu cizích jazyků. V Berlitz Praha Vám můžeme zaručit, že Vaše přání bude splněno, a to díky našim intenzivním individuálním kurzům Winter Immersion. Již během pěti nebo deseti dnů pocítíte, že se v cizím jazyce orientujete s větší lehkostí a lépe se Vám mluví, ať už jste na jakékoliv výchozí úrovni. Vyberte si některou ze tří variant tohoto kurzu:

Full Day

Pětidenní intenzivní studium s 8 lekcemi denně. Mezi jednotlivými bloky jsou přestávky na občerstvení a jedna delší na oběd, který je v ceně. Lekce probíhají střídavě pod vedením dvou lektorů, takže je zaručena různorodost hodin a pestřejší jazykový vstup. Celkem absolvujete 40 vyučovacích hodin.

            Half Day I

Méně časově náročná varianta o 4 lekcích denně po dobu 5 dnů. Vybrat si můžete dopolední či odpolední výuku v závislosti na Vašich možnostech. I v tomto případě se o Vás starají 2 lektoři. Celkem získáte 20 lekcí.

Half Day II

Volnější varianta zimního individuálního kurzu. Celkem 40 vyučovacích hodin je rozloženo do dvou týdnů (10 dnů), tedy 4 lekce denně. Vybíráte si z dopoledního či odpoledního bloku podle svých preferencí. Samozřejmostí jsou lekce pod střídavým vedením dvou lektorů.

Z jakých jazyků můžu vybírat?

V jazykovém centru Berlitz Praha vyučujeme prezenčně 14 světových jazyků, mezi které patří angličtina, francouzština, italština, němčina, ale také maďarština, srbština, chorvatština nebo čínština.

Zeptejte se nás

Jsme Vám k dispozici se všemi podrobnostmi ohledně zimních jazykových kurzů, ale i našich dalších nabídek na telefonním čísle 273 136 015. Těšíme se na Vás!