Zvyšte si jazykovou úroveň již toto léto v kurzu Summer Immersion

on 26 červenec 2017

Léto je pro většinu lidí časem zasloužených dovolených. Ale právě pro Vás to může být to správné období, kdy se intenzivně vrhnete na studium jazyků a dosáhnete výrazného zlepšení. Naše jazykové kurzy Summer Immersion nabízí vynikající možnost, jak vytouženého pokroku dosáhnout.

Využijte naši LETNÍ AKCI!

clanek cervenec 2017 summer immersion prahajazykovaskolaIndividuální soukromé lekce přinášejí zlepšení na každém kroku. Studovat můžete v našich učebnách v centru Prahy nebo na jakémkoliv jiném, pro Vás vhodnějším místě.

Pokud máte v okolí někoho, kdo uvažuje o studiu stejného jazyka jako Vy, a při studiu byste se cítili lépe s podporou spolužáka, máme pro vás skvělou nabídku na léto 2017 – studujte s partnerem v kurzu Summer Immersion a plaťte pouze za jednoho!

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na telefonu 273 136 015 nebo prostřednictvím online formuláře.

Zvolte si vhodný kurz

Jazykové kurzy Summer Immersion lze studovat ve třech různých časových variantách:

  • 1 týden, full day – 5denní výuka s 8 vyučovacími hodinami denně (celkem 40 hodin)
  • 1 týden, half day – 5denní výuka se 4 vyučovacími hodinami denně v dopoledním nebo odpoledním čase (celkem 20 hodin)
  • 2 týdny, half day – 10denní výuka se 4 vyučovacími hodinami denně v dopoledním nebo odpoledním čase (celkem 40 hodin)

 

Studujte moderními metodami se špičkovými lektory

Ať už si zvolíte angličtinu, francouzštinu, ruštinu či jiný z nabízených více než 40 jazyků, naši zkušení lektoři z řad rodilých mluvčích zajistí vysoký standard výuky a efektivní dosažení výsledků.

Cílem jazykového centra Berlitz je neustálé zvyšování kvality výuky prostřednictvím dlouhodobého vzdělávání lektorů v oblasti metodologie a didaktiky, včetně implementace výsledků nejnovějších výzkumů ve sféře jazykového vzdělávání.

Abychom mohli poskytnout studentům výuku té nejvyšší kvality, vyvinuli jsme unikátní moderní metodu Berlitz, jejímž základem je důraz na individuální potřeby studentů a neustálá interakce s lektorem pouze v cizí řeči.

>> Přečtěte si více o metodě Berlitz